Eurecat dóna suport a projectes de creació de Noves Empreses de Base Tecnològica (EBTs),

a partir de tecnologies desenvolupades pel propi centre, en col·laboració amb altres empreses, així com en activitats de transferència tecnològica.
100x50

NEOS Surgery

Dispositius innovadors de neurocirurgia cranial i espinal

Lluís Chico – lchico@neosurgery.com

www.neosurgery.com

TORROT Electric Mind

Ciclomotor elèctric ciutadà amb una solució innovadora de recàrrega

Iván Contreras – icontreras@torrotelectric.com

www.torrotelectric.com

ULTRASION Innovate Ultrasonic Solutions

Innovative waves for manufacturing

Enric Sirera – esirera@ultrasion.com

www.ultrasion.eu

QPOLENSES Quality Plastic Optics

Elements òptics innovant al mercat de la fotònica.

Disseny i fabricació de lents òptiques personalitzades.

Carles Pizarro – carles.pizarro@snelloptics.com

www.qpolens.com

AIR-FI Impemer

Comercialització tecnologies de la informació i comunicacions (Wifi + ILBS)

Marcel Pujol – marcel.pujol@air-fi.es

www.air-fi.es

PMS

Estructures inflables i sistemes de telecomunicació i multimèdia

Javier Marcipar – marcipar@cimnetecnologia.com

www.portablemultimediasolutions.com

PLASTIA

Intelligent IT solutions for manufacturing

Doris Sánchez – dsanchez@plastia.com

www.plastia.com